co w trawie piszczy?
STRONA GŁÓWNA | O KONKURSIE | REGULAMIN | DO POBRANIA | MATERIAŁY | PRACE KONKURSOWE | FAQ | LINKI | O ŹRÓDŁACH

 

[ŁÓDŹ] Uroczyste zakończenie gryW sobotę 13 września o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste zakończenie gry miejskiej „Łódką po skarb” . Zapraszamy wszystkich tych, którzy wzięli udział w grze i wrzucili swoje karty gry do pudełka prawdy, do Muzeum Kinematografii w Łodzi (pl. Zwycięstwa 1, sala kinowa).
To nieważne, czy przeszliście całą grę, czy tylko kilka punktów - nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Najlepsi gracze otrzymają nagrody rzeczowe, które rozlosujemy w trakcie zakończenia.
Dziękujemy, że bawiliście się z nami przez dwa miesiące, szukając skarbu. Mamy nadzieję, że historia, którą Wam opowiedzieliśmy o wodzie w naszym mieście, pokazała jaki mamy tu skarb.

Sponsorami nagród są m. in. IKEA ŁÓDŹ, Pan tu nie stał, Niebostan, Łódzka Woda Najlepsza kampania Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Kino - Galeria Charlie, Muzeum Kinematografii, Księgarnia Internetowa Gandalf, Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju "REGiO" i inni.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za zainteresowanie grą i za nagrody dla graczy.

Ponadto w trakcie zakończenia wspólnie z Wrocławską Fundacją Filmową zapraszamy również na pokaz filmu LOST RIVERS, w reżyserii Caroline Bâcle, Kanada 2012, 72 min.
Pokaz jest otwarty i bezpłatny.
Więcej informacji

Wróć | Przejdź na stronę główną

 
 
.
 
DRUGIE DNO H20

logo konkursu

Witamy na archiwalnej stronie konkursu ”DRUGIE DNO H2O… czyli woda w moim mieście”, którego tematyką były miejskie ekosystemy wodne i wodo-zależne, takie jak małe rzeki, jeziora, starorzecza, stawy, mokradła, w tym łęgi i olsy. Był on skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych (klas IV – VI), gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zadaniem konkursowym było wykonanie reportażu z elementami fotoreportażu.

 

logo źródła

Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, 90-602 Łódź
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org
www.zrodla.org
logo NFOSiGW
Projekt dofinansowany był ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej
Konkurs został objęty
honorowym patronatem:Ministerstwo Środowiska

Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska
Głównego Konserwatora Przyrody
Pana Janusza Zaleskiego


Prezydent m.st. Warszawy
Prezydenta m.st. Warszawy
Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz


Mazowiecki Kurator Oświaty

Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Pana Karola Semika


Bezpłatny program do rozliczenia podatku
za rok 2023 jest już dostępny do pobrania ze strony opp.zrodla.org


Uwaga! Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Autorką zdjęcia użytego w winiecie jest Julia Dobrzańska